oyun

Mutlaka Oynayacağınız Android Nişancı Oyunları

Mutlaka Oynayacağınız Android Nişancı Oyunları ile sizlere Android oyunlarının Google Play Store Editörü tarafından da beğenilen 5 Nişancı oyununu sizlere tanıtacağız.


Mutlaka Oynayacağınız Android Nişancı Oyunları

Nişan alma konusunda gayet başarılı mısınız? Yoksa arka arkaya ateş eden ve ateş ettiğini vuran bir aksiyoncu musunuz? Oyunda stratejiniz ne olursa olsun benliğinize işleyen savaşçı ruhu tatmin edecek 5 tane nişancı oyununu sizlere tanıtıyorum. 

Deer Hunter 2017

Glu Mobile Games for Everyone tarafından yapılmış aşırı derecede ayrıntıya sahip bir oyun, gerçek avcılık tadını yaşamak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak bu oyunda Avustralya mercan kayalıklarından Alaska vahşi doğasına yolculuk yapıyorsunuz. Deer Hunter 2017 sadece silahlardan oluşmuyor. Oyun aşırı derecede ayrıntıya sahip olduğundan avcılıkta size yardımcı olacak bir arkadaşta oyunda size eşlik ediyor. Yani avınızı size getiren bir köpekte yanınızda bulunuyor. Deer Hunter 2017 oyunundan sıkılmamanız için farklı modlar bulunmaktadır. Avlanma sadece silah ile yapılmıyor. Bununla birlikte su altında zıpkınla avlanma ve olta ile avlanmada oyunda mevcut. Oyunun yükleme süresi oldukça uzun olsa da av oyunları arasında oldukça fazla ayrıntıya sahip olan ender nadir oyunlardan birisi konumunda bulunuyor.

Deer Hunter 2017 indirmek için tıklayın.

Dead Trigger 2: First Person Zombie Shoter Game

MADFINGER Games tarafından yapılmış olan FPS türü bir oyun, adından da anladığınız üzere bu oyunda zombi avlıyorsunuz. Görevlerin kısa olmasının yanı sıra oyunun kahramanın bakış açısından zombi avlıyorsunuz. Bilgisayar ve PSP kalitesinde grafiklere sahip olan bu oyun zekice tasarlanmıştır. Oyunda bulunan ortam oyunu sürükleyici bir hale dönüştürmüş. Farklı zorluklarda bölümlerden oluşan oyunu kolaylaştırabilir veya zorlaştırabilirsiniz. Zombi avlama oyunları arasında tam bir yer edinmiş olmasa da oyunu hem zorlaması hem oyunun kavranması kolay olması oyunu oynanabilir yapmaktadır. Oyun saldırı halinde otomatik olarak saldırıya geçmektedir. Nişancı oyunlarını seven bütün deneyimli oyuncuların kendilerini denemek için  zorluk seviyesini arttırmasını tavsiye edebilirim.

Dead Trigger 2: First Person Zombie Shoter Game indirmek için tıklayın.


Major Mayhem

[adult swim] games tarafından yapılmış olan bu oyun, temple run oyunlarından birisidir. Temple run özelliğine sahip olan bu oyunda aksiyon hiç bitmemekte oyunda hem koşuyorsunu hem silah kullanıyorsunuz hem de nişan alıyorsunuz. Aksiyon filmlerini aratmayacak bir tadda olan bu oyun ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Kısa seviyelere sahip olan oyun basit oyun arayanları memnun edecektir. Oyun deneyimi olan oyunculara ise daha karmaşık savaş sunmaktadır. Major Mayhem oyunu oynayan oyunculara eğlenceli dakikalar sunuyor.  Temple run ile birlikte oyunda karşınıza gizli ajanlar, ninjalar ve tekrar tekrar canlanan mumyaları öldürmek zorunda kalıyorsunuz. Bununla birlikte oyun içinde farklı farklı silahlar topluyorsunuz. Oyunun arka planı size kendini tekrar ediyor gibi hissettirse de oyunda dört farklı mod bulunmakta ve bu sorunu böyle çözmektedir.

Major Mayhem indirmek için tıklayın.

Pixel Gun 3D

Oyunun adı ile aynı olan Pixel Gun 3D tarafından yapılmış olan bu oyun, MineCraft tarzı bir oyun olmakla ön plana çıkıyor. Bu oyun aynı CS Go gibi online oyunculu bir nişan alma oyunudur. Bu zorlu oyun kaotik ve şirin bir oyundur. MineCraft tarzında bloklar halindeki grafiklerden oluşan bu oyun içinizi ısıtacak tarzda. Oyunda savaşlar yaparak farklı silahlar ve farklı eşyaları bulabilirsiniz. Popüler savaş oyunlarını aratmayacak tarzda olan bu oyunda başka ülkelerden bir sürü oyuncu bulunmakta, yeni başlayan oyuncular için biraz gözünü korkutabilecek olan oyun, düşük tempoya sahip olan tek oyunculu mod ve yine tek oyunculu olarak hayatta kalma mücadelesi modu bulunmaktadır.

Pixel Gun 3D indirmek için tıklayın.

Nobleman: 1896

Foursaken Media tarafından yapılmış olan bu oyun, askeri bir savaş oyunu olma yolunda ön plana çıkmaktadır. 1896 yılında başlayan savaşı konu alan oyunda farklı görevler bulunmaktadır. 1896 yılını ve savaşı eşsiz bir gerçeklikle bizlere sunan oyunda bir askeri canlandırıyorsunuz. Farklı görevler ve farklı modlarda gemi, uçak gibi araçlar ile savaşabiliyorsunuz. Askerliği ve savaşı tam olarak yaşatma konusunda başarılı olan oyun askeri savaş oyunlarını ve nişancılık oyunlarını sevenler için vazgeçilmez bir oyun olacaktır.

Nobleman: 1896 indirmek için tıklayın.

Bu yazımızda sizlere Google Play Store’da bulunan oynaması zevkli 5 tane güzel nişancılık oyununu tanıtmış oldum. Bir dahaki sefer farklı 5 oyunu sizlere tanıtacağım.

Daha önceki Android Uygulamalardan Para Kazanmak (Ders – 2) yazımız için tıklayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu