Genel

Yeni Bir ICO Airpod Uyku Kapsülü

Sizlere Yeni Bir ICO Airpod Uyku Kapsülü projesini bu yazımda anlatacağım. 

Airpod

Airpod projesi otel, gar, otogar, hava alanı ve AVM’ler gibi halka açık olan her yere konulabilecek özel tasarım uyku kapsülleri projesidir. Yoğun bir tempo ile çalışmakta olan bizler için harika bir dinleme yeri olacağı gibi halka açık yerlerde değişik bir dinlenme arayışı içinde olanların dinlenmesi, uyuması ve sessiz bir şekilde çalışma ortamı arayanlar için ideal bir yer haline gelecektir.

Bu proje sayesinde toplum içinde dahi kendi mahremiyetinizi sağlayarak dinlenebilecek hatta sakin bir çalışma ortamı arayanlar için vazgeçilmez bir yer haline geleceğe benziyor. Airpod’un bizlere sunacağı bazı özellikler ise kablosuz internet, dokunmatik ekran monitör, klima, ses azaltma teknolojisi, dışarıdan içerinin görünmesini önleyen camlar, ayarlanabilir ışık modu ve stresin azaltılması için teknolojik özelliklere sahip olması projeyi daha cazip hale getirmektedir.

Airpod kapsüllerinin sınav zamanlarında adapte olmakta zorlanan öğrenci arkadaşlar için harika bir çalışma ortamı olacağını düşünüyorum. Özellikle ses azaltma teknolojisi ile dışarıdan gelen sesin içeri girmemesi öğrencilerin aradığı bir özellik, bunun yanı sıra stresin azaltmasını sağlayan bir teknolojinin olması sınav stresinde olan öğrencilerin rahatlamasını sağlayacaktır. Ayrıca sınava çalışacak olan öğrenci arkadaşların ışık modu ile gece bile güneş ışığında çalışabileceği harika bir ortam oluşturacak olan Airpod gelişen teknolojinin harika bir projesidir.

Airpod ismi ise bu kapsüllerin hava alanlarına daha uygun olduğunun düşünülmesi bence yanlıştır. Çünkü Airpod her yerde kullanılabilecek harika özelliklere sahiptir. Airpod bence özellikle öğrencilere hitap edecektir.

Bununla birlikte Airpod yolcuların vazgeçilmezi olacağı kesin. Çünkü hava alanlarında rötar ve aktarmalı uçuşlarda saatlerce bekleyen yolcuların dinlenmesi için harika bir ortamdır. Bununla birlikte kitap okumak isteyenlerin okuma yeri, bilgisayarı ile maillerini kontrol etmek ve internet ile işlerini yürütenlerin de kullanabileceği bir Airpod Ofisi olacaktır.

Airpod ekibi hava alanlarında bulunan diğer kapsülleri test etmiş ve bu kapsüllerin yolcular için iyi olmadığını, bu kapsüllerin yolcular için sadece uyumak amacıyla tasarlanmış olduğunu görmüşlerdir. 

Rahatlamak ve eğlenceli bir şekilde çalışmak isteyenlerin arayıp da bulamadığı bir yer.

Airpod’un Ortaya Çıkışı

Bu fikir yaklaşık iki yıl kadar önce  Mihael Meolic ve Grega Mrgole’nin iş için bir toplantıya gittiklerinde aralarında hava alanlarında yolcuların yaşadıkları zorlukların konuşulması üzerine ortaya çıkmıştır. Kurucu Mihael bu zorlukları yaşamış olduğu için ne kadar zor olduğunu dile getirmiştir. Yolcuların yaşadığı zorlukları kendisi de yaşamış olduğundan buna bir çözüm bulmak için böyle bir projeyi yapmaya karar vermişlerdir. 

Aralarında geçen konuşmanın sonrasında rahatlamak isteyen ve eğlenceli bir çalışma ortamı arayan yolcuların yeterli hizmeti almaları ve rahat etmelerini amaçlamışlardır. Hava alanlarındaki yolcuların sorunlarının çözmenin ve yolcuların hem dinlenmesi hem de iş yapabilmesini sağlayacak şık ve kullanışlı ayrıca kullananlar için fiyatı uygun bir yer oluşturmak olduğuna karar vermişlerdir. 

Airpod’un Amacı

Airpod ekibinin amaçları çok basit. Airpod kullanıcılarının rahat bir şekilde dinleneceği ve uyuyabileceği, eğlenceli bir şekilde çalışabileceği ayrıca yolcuların seyahat vakti gelene kadar eğlenecekleri bir kapsül geliştirmektir. Airpod ekibi kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir ortam yaratmak için gerekli tüm çalışmaları yapmışlar ve yapmaktadırlar. 

Airpod projesi piyasaya girdiği andan itibaren çok tutulacak ve büyük bir başarı elde edecektir. Çünkü Airpod ekibi projenin tüm detaylarını bizzat araştırmış ve çıkabilecek tüm aksiliklere çözüm bulmuşlardır. 

Airpod bununla birlikte piyasada en uygun fiyata kapsül olma hedefini de benimsemişlerdir. Bununla birlikte tüm kullananların ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve tüm kullanıcılar için vazgeçilmez haline gelmeyi hedeflemektedirler.

Airpod Projesi Blockchain teknolojisini kullanan ve kendisini geliştiren ilk ayrıca benzersiz bir kapsül projesidir.

Airpod Kapsül’ün Avantajları

– Yenilikçi Tasarımıyla kullanıcılarına mahremiyet, konfor, güvenlik ve rahatlık sağlamaktadır.

– 5.22 m2 olması nedeniyle çok fazla alan kaplamadığı için alan tasarrufu sağlamaktadır.

– İçerisinde bulunan birden fazla teknolojik özelliği ile kullanıcıların vazgeçilmezi haline gelecek ve kullanıcılarını memnun edecektir.

– Ses geçirmez özelliği ile kullanıcılarına rahat ve sessiz bir ortam sağlayacaktır.

– Uygun fiyatlı olması nedeniyle kullanıcılarına daima kullanma imkanı sunmaktadır.

– Küçük ve ergonomik olması nedeniyle her yere Airpod Kapsülü kurulabilmektedir.

Airpod’un İçerisinde Bulunan Özellikler

– Kullanıcıların vazgeçilmezi ve dostu

– Ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulan dokunmatik ekran TV erişimi

– Ücretsiz Kablosuz İnternet erişimi

– Sesli, görüntülü ve kokulu anti stres teknolojisi

– Tek yerden kontrol paneli ile kolay kullanım

– Güç prizleri (USD ya da elektrik)

– Çalışma masası

– Bavul ve kişisel eşya saklama alanı

– Klima; HEPA filtre sistemi (temiz hava ve ısı ayarı)

– Alarm

– Seyahat Bilgilerinize göre uyarı

– Yatak olabilen yüksek Kalite Koltuklar

– Özel LED sistemi ile ışığı ayarlama

Airpod kapsülleri diğer kapsüller ile rekabet etmesine rağmen kullanıcılar için çok uygundur fiyatlıdır. Bunun yanı sıra kullanılan kapsüller Airpod gibi özelliklere sahip değildir. Teknolojik özelliklere sahip olan Airpod Kapsülleri lüks özelliklerinin yanı sıra VIP alternatiflerini kullanıcılarına ucuza sunmaktadır. Son teknolojik sistemi ile kullanıcılarına özel özellikler sunmanın yanı sıra rahatlık sağlar. 

Airpod Kapsülleri benim ve benim gibilerin vazgeçilmezi haline gelecek mükemmel bir projedir. Bunun yanı sıra projenin Blockchain’e taşınması ise projenin teknolojik gelişmelere önem verdiğini göstermektedir.

Airpod Resmi Sitesi: https://air-pod.io/
Airpod Bounty Kampanyası: https://bountyhive.io/r/SkyLords

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu