Makalemakaleler

Bir kripto para borsası daha kapatma kararı aldı.

Bir kripto para borsası daha kapatma kararı aldı. Bilenleri ve kullananları tarafından çok sevilen ve kullanılan kripto para borsası bugün yaptığı bir duyuru ile ansızın kapatma kararı aldığını belirtti. Kapatma kararıyla ilgili açıklama yapıldı.

Bir kripto para borsası daha kapatma kararı aldı.

2015 yılından beri faal olarak faaliyet gösteren kripto sektörünün önemli borsalarından olan ve adından dolayı insanları cezbeden Tradesatoshi borsası 01.03.2020 tarihinde tamamen borsayı kapatacağını bildirdi. İngiltere merkezli olan borsa artık borsayı kapatmaya aniden karar verdi. Bunun üzerine borsada benim gibi çoğu kişi mevcut coinlerini başka yere çekmeye çalıştı. Benim denemelerim sonucunda iki coini çekme işlemini sağlayabildim. Çekim sonrası iki coinde gönderdiğim adreslere ulaştı. İki çekim işlemi yaptıktan sonra başka coinleri çekme işlemlerim kapatıldı.

Tradesatoshi Borsasından çekim yapılamıyor mu?

Bu soruyla ilgili yukarıda da bahsettiğim gibi iki çekim işlemi yaptıktan sonra Support kısmına Ticket açtım. Cevabı geldiği zaman sizinle de paylaşacağım. 2015 yılından bu yana sektörde olan kripto para borsası kapatma kararı ile ilgili duyurusunu paylaştı.

tradesatoshicekim
tradesatoshicekim

Tradesatoshi borsasından yapılan açıklamaya göre “Ne yazık ki, borsanın gerekli güvenlik, destek ve teknoloji seviyesini sağlamaya devam etmek için ekonomik olarak çok zorlandığı ve bu nedenle Tradesatoshi.com yönetim kurulunun borsayı kapatmaya karar verdiğini bildirmeliyiz. Yapılan açıklamanın devamında Lütfen para yatırmayın! Deposit işlemleri artık alınmayacak. Doğrulamayı bekleyen kullanıcıların işleme mümkün olduğunca erken başlamasını önemle tavsiye ederiz. 01.03.2020 tarihinden itibaren tüm işlemler sonlandırılacak.”

Doğrulamayı bekleyen üyeler içinde açıklama yapıldı. Fakat ben onaylı olduğum için iki işlemi yapabildim. Umarım herkes çekim işlemi yapabilir. 01.03.2020 tarihine kadar Tradesatoshi borsasında hesapları bulunan ve coinleri olanların bir an önce çekimlerini yapmasını tavsiye ederim. Tradesatoshi borsasının en güzel yanı çok fazla altcoin sunması ve bu coinlerin alınıp, satılarak popülerlik elde etmeyi başarmıştı.

Yapılan açıklamadan da net olarak KYC yapamayan üyelerinde çekim işlemleri yapabileceği açıklanmıştır. Konuyla ilgili nitekim çoğu borsalar son zamanlarda çok zorluklar çekmektedir. Güvenlik ihlalleri nedeniyle borsaların güvenlik tedbirleri almaları için ekonomik gücün iyi olması gerektiği de aşikardır. Tradesatoshi kullanıcıları bir an önce borsadan paralarını çekmeye başlasınlar.

tradesatoshi
tradesatoshi

Tradesatoshi borsasının kapanmasıyla ilgili yapılan açıklamaya okumak için tıklayın.

 

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu