Makalemakaleler

CoinMarketAlert (Kripto Para Fiyat Uyarısı(Alert))

COINMARKETALERT

| WEBSITE | FACEBOOK |

 

Günümüzde kripto ve kripto paralar yaygın bir şekilde artmaya başlamaktadır. Çoğu kişinin elinde kripto paralar mevcuttur. Peki mevcut kripto paraların artış ve düşüşlerinde tek tek piyasaları takip etmek herkes için zor olmuyor mu? Tabi ki elimizde bulunan coinlerin farklı borsalarda fiyatlarını takip etmek bir o kadar zor ve zahmetlidir. CoinMarketAlert işte tam burada ortaya çıkıyor. Piyasada var olan tüm borsalarda elinizde bulunan coinlerin fiyatlarının artış ve düşüşlerini daha kolay bir hale getiriyor. CoinMarketAlert ile piyasa hareketlerini bir daha kaçırmayın. Favori Kripto Para birimlerindeki fiyat uyarılarını şimdi takip edin ve uyarıları hemen alın.

Websitemize gidin ve yenilikçi fiyat uyarı araçlarımızın nasıl çalıştığını kontrol edin. CoinMarketAlert’in sunduğu uyarı sistemleri şunlardır:

coinmarketalert

KRİPTO HABER UYARISI (ALERT)

Kripto Haber Uyarısı, size güncellemeleri doğrudan bir kripto projesinden veya borsaların kendisinden gönderir. Tüm projelerden ve borsalardan uyarılar alabilir veya Yaklaşan Olaylar, Borsalarda Yeni Listelemeler, Fon Hareketi, Genel Haberler, Ulaşılan Kilometre Taşları, Ortaklıklar veya Yazılım Sürümleri gibi belirli bir proje ve/veya belirli bir kategori için uyarıları size özel filtreleyebilir ve ayarlayabilirsiniz.

coinmarketalert

FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ UYARISI (ALERT)

Seçtiğiniz coinin fiyatı, seçtiğiniz fiyatın üstüne veya altına çıktığında bildirim alın. Böylece seçmiş olduğunuz coinin fiyatı arttığında satabilirsiniz. Fiyat düştüğünde ise alım yapabilirsiniz.

KAR/ZARAR UYARISI (ALERT)

Bu uyarı, seçtiğiniz coinden kar veya zararda bulunup bulunmadığınız konusunda sizi bilgilendirir. Bu uyarı sayesinde elinizde bulunan coinden kar edip etmediğinizi ya da zarara uğrayıp uğramadığınız konusunda uyarı alırsınız.

FREKANS FİYAT UYARISI (ALERT)

Bu uyarı, belirli bir zaman dilimi içindeki belirli bir coin fiyatı konusunda sizi özel olarak bilgilendirir. Bu sayede elinizde mevcut olan coinler hakkında belirli zaman aralıklarında artış ve düşüşleri hakkında sizi bilgilendiren uyarılar alırsınız.

HACİM DEĞİŞİKLİĞİ (% YÜZDE) UYARISI (ALERT)

Bu uyarı, seçtiğiniz coinin hacminde (% yüzde) değişiklik olup olmadığı konusunda sizi bilgilendirir. Bu sayede elinizde mevcut olan coinlerin hacminde yüzde (%) artış veya düşüş olup olmadığı hakkında sizi bilgilendiren bir uyarıdır. Bu sayede piyasalarda alım satım olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olursunuz.

FİYAT DEĞİŞİKİĞİ (% YÜZDE) UYARISI (ALERT)

Bu uyarı, seçtiğiniz coinin fiyatında yüzde (%) değişiklik olup olmadığı konusunda sizi bilgilendirir. Bu sayede elinizde mevcut olan coinlerin fiyatında yüzde (%) artış veya düşüş olup olmadığı hakkında sizi bilgilendirir. Bu sayede fiyat arttığında satabilir veya düştüğünde satın alabilirsiniz.

YENİ COIN UYARISI (ALERT)

Bu uyarı, tüm kripto piyasasında işlem yapmak için piyasaya sürülen yeni bir coin olup olmadığı konusunda sizi bilgilendirir. Bu sayede bounty, airdrop’tan gelen veya selfdroptan satın almış olduğunuz coinlerin hangi piyasalarda olduğu konusunda size bilgi verir.

MARKET CAP (% YÜZDE) UYARISI (ALERT)

Bu uyarı, seçtiğiniz coinin piyasa değeri seçtiğiniz yüzdenin üstüne çıktığında veya altına indiğinde sizi uyarır. Bu sayede elinizde bulunan coinden kar elde edebilir, zararınızı en alt seviyeye indirebilirsiniz.

TOPLAM KRİPTO MARKET CAP UYARISI (ALERT)

Bu uyarı, tanımladığınız zaman dilimine bağlı olarak Toplam Kripto Para Piyasası Sınırı hakkında sizi bilgilendirir. Bu sayede elinizdeki coinin toplam piyasa değeri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

SİZE ÖZEL COIN MARKET CAP UYARISI (ALERT)

Bu uyarı, tanımladığınız zaman dilimine bağlı olarak belirli bir coinin piyasa değeri hakkında sizi özel olarak bilgilendirir. Bu sayede istediğiniz coinin fiyatı hakkında istediğiniz tarihlerde fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

YÜKSELİŞ VEYA DÜŞÜŞ SON UYARISI (ALERT)

Bu uyarı, seçtiğiniz coinin son 24 saat, 7 veya 14 gün içinde tüm zamanların en yüksek veya en düşük seviyesine ulaştığında sizi uyarır. Bu sayede seçtiğiniz coinin 7/24 tüm zamanların en yüksek veya en düşük fiyatı konusunda bilgilendirilirsiniz.

TÜM COINLERİN FİYAT (%) DEĞİŞİKLİĞİ UYARISI (ALERT)

Bu uyarı, tanımlanmış bir yüzdeye ve belirli bir zaman dilimine göre herhangi bir takas edilebilir coinin fiyatının yükselip yükselmediğini size özel olarak bildirir. Bu sayede mevcut coini satışını en iyi fiyattan yapabilir veya en iyi fiyattan satın alabilirsiniz.

TAKİP EDEN DURMA UYARISI (ALERT)

Takip eden bir uyarı, elverişsiz bir yönde hareket ederse coini almanızı veya satmanızı bildirir. Takip eden duraklamalar, coinin cari piyasa fiyatına otomatik olarak uyum sağlayarak yatırımcıya kâr veya zararı sınırlama konusunda daha fazla esneklik sağlar. Durma seviyesi sabit bir dolar tutarı veya coinin geçerli fiyatının bir yüzdesi olarak ifade edilebilir. Takip eden duraklar, mevcut piyasa fiyatının üzerinde bir tetikleyici fiyat belirlenerek kısa pozisyonlar için de kullanılabilir.

CÜZDAN İZLEME UYARISI (ALERT)

Bir cüzdan izleme uyarısı, bir Bitcoin veya Ethereum cüzdanındaki herhangi bir etkinlik hakkında sizi bilgilendirir. Bu uyarı, biri cüzdanınızdan coin çalıyorsa veya çok miktarda Bitcoin, Ethereum veya herhangi bir ERC20 tokeni satılıyorsa bildirim almanın mükemmel bir yoludur. Size özel cüzdan adresini ve belirli bir cüzdan bakiyesi değerini girmeniz, cüzdanın artması veya azalması durumunda bildirim almayı seçmeniz yeterlidir.

AIRDROP & BOUNTY UYARISI (ALERT)

Bu uyarı, sizi yaklaşan bir kripto para birimi airdrop veya bounty kampanyasını asla kaçırmayacak şekilde uyarır. Bu uyarı sayesinde Airdrop veya Bounty takipçileri en iyi kripto para birimlerinin airdrop ve bountylerini asla kaçırmayacaktır. Sadece sık sık bilgilendirilmek istediğinizi seçin ve en son kripto para airdropları ve bounty programları email gelen kutunuza gönderilecektir.

Şimdi kripto yatırımlarınızı korumaya başlayın! ŞİMDİ AKILLI DAVRANIN…

1 yıllık üyeliğiniz ile birlikte yukarıdaki tüm uyarı sistemlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca 30.04.2020 tarihine kadar CoinMarketAlert websitesine 1 yıllık üye olan tüm üyelerin çekilişle 1 BTC kazanma şansı bulunmaktadır. 30 Nisan’dan önce 1 yıllık abone olan herkes bu çekilişe katılabilecektir.

Uyarıları almak için tıklayın.

Bitcointalk ANN için tıklayın.

Altcoinstalks ANN için tıklayın.

Bitcoingarden ANN için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu