Genel

Uzaylı Üssü Tire

Uzaylı Üssü Tire mi? İzmir’in Tire ilçesinde Ufo gözlemlerinin artması sonrasında Sirius Ufo Uzay Bilimleri Başkan Yardımcısı Erhan Kolbaşı açıklama yaptı.

Uzaylı Üssü Tire

Başkan Yardımcısı Erhan Kolbaşı “Tire’de ufo gözlem sayısı dikkate alındığında, dünya dışı yaşamın Tire’yi üs olarak kullandığı ihtimalini göz ardı etmemeliyiz” dedi.
29.09.2017 tarihinde basın mensuplarına yaptığı açıklama da “Dünya dışı yaşam formu olan uzaylılar Tire’yi seçti” demecinden önce Tire’de ilkokul öğretmeni  olan 53 yaşındaki bayan öğretmenin Ufo gözlemini detayına kadar dinleyen Erhan Kolbaşı bu olaydan sonra Tire’nin Akkoyunlu mahallesinde gerçekleşen bir başka Ufo gözlemini fotoğrafladı ve kamera görüntüsü aldı.
27.09.2017 tarihinde Tire’de gökyüzünde gözüken parlak bir cismi cep telefonu ile kaydeden bayan öğretmenin anlattıklarının aynısını daha önce başka kişilerin de gördüğünü ve tanık olduğunu altını çizen Erhan Kolbaşı bu olayla ilgili diğer tanıkların da anlattıklarının uyuştuğunu belirtti. Kolbaşı ufo gözlemlerinin dünya ülkelerinde çoğaldığının da altını çizdi.

Erhan Kolbaşı Tire’de görülen tanımlanamaz cisim ufo ile ilgili olayların gelmesiyle ilgili ise “Tire ve çevresinde ufo gözlemlerinin son dönemde ciddi oranda arttığı saptandı. Uzaylıların farklı görünüşlerle dünyamızı ziyaret ettikleri belli, fakat uzaylıların bor, altın ve uranyum gibi madenlerle ilgilendikleri aşikar. Uzaylılar görünmek istedikleri zaman kendilerini gösteriyorlar. Harika teknolojilerinin yardımlarıyla görünmek istemiyorlarsa kamuflaj yöntemiyle gizleniyorlar. Gündüz vaktinde bir bakıyorsunuz üzerinizde bulut şeklinde kocaman bir gölge geçiyor. Fakat yukarı baktığınızda buluttan başka hiç bir şey görmüyorsunuz. Ancak dünya da ve ülkemizde artan ufo gözlemlerine bakarak, özellikle Tire’de gözlemlerin çok olduğunu da göz önünde bulundurarak Tire’nin uzaylı üssü olabileceğini göz ardı etmemeliyiz” ifadelerinde bulundu.
Erhan Kolbaşı daha önce Dış İşleri Bakanlığında görevli olan diplomatlardan birisi, 2016 yılında diplomatlık görevini noktaladıktan sonra toplumu bilgilendirmek amacıyla kitap yazmaya başlamış. İlk kitabı olan Galaktik Diplomasi isimli kitabı dünya dışı yaşam formlarıyla iletişim kurmanın yaklaştığını anlatmış olan Erhan Kolbaşı yeni çıkacak olan Kozmik Dokunuş – In Vitro isimli kitabında ise daha çok Türkiye’de yaşanan dünya dışı temaslar ve kaçırılma olaylarını anlattığını belirtti.
Daha önceki Uzaylılar aramızda mı? yazımız için tıklayınız.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu