Genel

Vertex, ICO Yatırımcıları İçin Eşsiz Bir Ekosistem

Vertex, ICO Yatırımcıları İçin Eşsiz Bir Ekosistem olarak karşımıza çıkıyor. Kripto para dünyasında altcoinlerin ve yeni çıkan ICO tokenlerinin nasıl birden yükseldiğini gören kullanıcılar kripto paralara merak salmakta ve bu piyasaya girmektedir.

Vertex ICO Yatırımcıları İçin Eşsiz Bir Ekosistem 

Çoğu kullanıcı ICO’ların çoğunun scam veya başarısız olduğunu düşünmektedir. Buna rağmen scam veya başarısız olan ICO’lar bile fon toplamayı başarmaktadır. Vertex alanında bir ilk olma özelliği ile ICO alanında yatırımcılara harika bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Yatırımcılar için eşsiz bir ekosistem olan Vertex, ICO sonrası bir pazar oluşturmaktadır. 

Vertex Nedir?

Vertex, türünün ilk pazarını ve ticaret, girişim sermayesi deneyimini gerçeğe dayalı bir şekilde özelliklerini bir araya getiren benzersiz bir platform oluşturuyor. Vertex, platform aracılığıyla kripto para biriminde yatırımlar için yüksek kâr  ve kârlı bir ICO pazarı sağlayacak bir finansal ekosistem oluşturacaktır. Vertex, ICO’lar için ilk satış sonrası piyasaya teklif sunmakta ve yatırımcılara ICO karar mekanizmaları aracılığıyla hangi ICO’ya yatırım yapacağı hususunda yardım etmektedir. Vertex, yatırımcılara getiri elde etmek ve daha fazla kaynak kripto para piyasasına getirmek için güçlü fırsatlar sağlayacaktır.

Vertex ICO’ların güvenirliğini inceleyen mekanizması sayesinde ICO’ları tek tek inceleyerek güvenirliğini altı adımlık bir incelemeden geçiren bir filtre sistemine sahiptir. Vertex’in bu güvenirlik adımları sayesinde çoğu yatırımcının ICO’ların güvenilir olup olmadığını ve bu ICO’lara yatırım yapıp yapmayacağına karar vermesine yardımcı olmaktadır. Kısacası Vertex yatırımcılara ICO’ları daha kolay değerlendirme imkanı sunmaktadır. Yatırımcılar Vertex sayesinde yatırım yapacakları ICO projesini seçerek Vertex’in altı adımlık güvenirlik testi sayesinde yatırım için kendilerine hitap eden ve gelecekte yatırımın karşılığını alabilecekleri projeye yatırım yapmalarını sağlamaktadır. Vertex’in eşsiz ekosistemi sayesinde yatırımcılar gönül rahatlığıyla ICO’lara yatırım yapabilecektir.

Vertex’i kullanacak olan ICO yatırımcıları bununla birlikte Vertex’in diğer başka avantajlarından da faydalanabilecekler. Vertex ICO sonrası güvenilirlik konusunda ve ekosistemiyle bu alanda bir ilk projedir. Yani Vertex türünün ilk örneğidir. Vertex ICO borsası veya ICO marketi olarak nitelendirilebilir. Bu borsa veya bu market yatırımcılara en güvenilir, en iyi ve geleceği olan bir ICO’ya yatırım yapmamızı sağlamak için tasarlanmış bir borsa veya markettir. Ayrıca Vertex yatırımcılara ve kullanıcılarına başka avantajlar sunarak ICO sektörüne yön vermekte ve sektöre yeni bir çığır açmaktadır.
  • Vertex ekosistemi ve mekanizmasına giren ICO güvenlik incelemesinden geçmektedir. Bu inceleme sonrasında ICO’nun dolandırıcı olup olmadığı sistem tarafından tespit edilmektedir.

  • Vertex ekosistemi ve mekanizmasına giren ICO başarılı olup olmayacağı sistem tarafından tespit edilmektedir. Eğer sistem ICO’nun başarısız olacağını tespit etmişse bu ICO’yu başarılı olacak projelerden ayırmaktadır.

  • Vertex ekosistemi ve mekanizmasına giren ICO Vertex tarafından güvenilir ve başarılı olabilecek olarak listelenmişse, Vertex bu güçlü ICO’yu yatırımcılarına en uygun fiyatla sunmaktadır. En uygun fiyatı yatırımcı ve kullanıcılarına sunması türünün ve başka borsa veya marketlerin hiçbirisinin yapmadığı bir şey olduğu gözlerden kaçmıyor.

  • Vertex’in ekosistemi ve mekanizması sayesinde özel satış etkinliği düzenleyen ICO’lara katılmak isteyen yatırımcılar ve Vertex kullanıcılarının katılabilmesine imkan sağlamaktadır.
  • Vertex borsası veya marketinin başlıca hedeflerinden birisi ise Vertex’de bulunan bütün kullanıcılarına her türde ICO tokenini eşit bir şekilde ve adil bir şekilde satın alabilmeyi sağlamaktadır.

Vertex, ICO’lara nasıl kontrol edecek?

Vertex, ICO’ları kontrol altına almak için 6 aşamalı bir süreci takip edecektir. Vertex sistemi şöyle işlemektedir. Vertex öncelikle ICO ve ekibi üzerinde mümkün olan tüm verileri toplamaktadır. Toplanan verileri analiz etmek ve ekibin taleplerinin geçerliliğini kontrol etmektedir. Ekip ve ICO’nun gerekli mali durum tespiti yapılmaktadır. Söz konusu proje için ve ICO ekibiyle yüz yüze görüşmek üzere Vertex uzmanları ICO takımının bulunduğu yere gitmektedir. Göz önüne alınan tüm ICO’ların sadece % 3’ünün bu sıkı denetim sürecini geçmesi ve Vertex’ten bir teklif alması bekleniyor. 

Vertex platformunun tokeni VTEX ve yararları

VTEX tokenleri, tüm Vertex ekosisteminin temelini oluşturmaktadır. Vertex borsası veya marketinde yapacağınız ICO yatırımı ise Vertex’in kendi tokeni olan VTEX sayesinde yapılabilecektir. Bunun yanı sıra Vertex platformunda listelenen ICO’lardan kullanıcı satın almak isterse VTEX tokeni elinde bulunması gerekecek. Bu durumda VTEX tokeni güvenilir ve geleceği olan ICO’ların tokenlerini satın almak için kullanılacak türünün tek örneği olan platformun tokenı olduğu görülmektedir. Vertex ekosisteminin daha sağlam hale gelmesiyle VTEX tokeninin kullanımını gelişecektir.

Son zamanlarda kripto para dünyasındaki ICO’ların yarısından fazlasının dolandırıcı veya başarılı olamaması nedeniyle Vertex platformunun kullanıcısına sunmuş olduğu bu türünün tek örneği olan sıra dışı sistemi sayesinde artık yatırımcıların içi rahat edebilecektir. Vertex sistemi sayesinde artık ICO’ların güvenilir mi? Başarılı olacak mı? gibi sorulara cevap bulabileceğimiz bir işleyişe sahip olması ise bu piyasadaki hiç bir yerde yok. Bununla birlikte yukarıda da bahsettiğimiz güzelliklerde Vertex sayesinde bizlere sunulmaktadır. 

Proje ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve konuyla ilgili daha iyi bilgi edinmek için aşağıda vermiş olduğum resmi web sitesine gidebilir yada diğer linklerden bilgi alabilirsiniz. 

Vertex Resmi Web Adresi: https://vertex.market/
Vertex Resmi Twitter Adresi: https://twitter.com/Vertexplatform
Vertex Resmi Telegram Adresi: https://t.me/Vertexmarkeplace
Vertex Resmi Facebook Adresi: https://www.facebook.com/vertexmarket/

6 Yorum

  1. ico ların denetlenebilirliği piyasaya olan güveni arttıracak ve daha fazla ilgiliyi bu alana çekerek marketin büyümesi sağlanacak. bu yüzden önemli ve desteklenmesi gereken bir proje. bol şans.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu